sandėlio nuoma (1)

Kaip pasirinkti drabužius pagal savo kūno formas?

Vieni drabužiai atrodo tobuli parduotuvėje iki tol, kol jų neužsidedi. Ar dažnai Jums tai nutinka? Tai nereiškia, kad kažkas negerai su Jūsų kūnu. Tiesiog tas drabužis netinka pagal Jūsų kūno formas. Vis dėlto nevertėtų jaudintis, ar dėlto mesti papildomus kilogramus. Vertėtų laikytis paprasčiausių taisyklių. Sandėlio nuoma gali būti puikus pasirinkimas norint sudėti nereikalingus daiktus, baldus.

Pagal kūno formas išsirinkite:

• Obuolio formos. Išsirinkite drabužius, kurie neišryškina liemens. V formos palaidinė ar suknelė gali šiek tiek pridėti moteriškumo ir seksualumo. Geriau nesirinkti aptemtų drabužių, kaip tik rinktis sluoksniavimo būdą. Be abejonės džinsai, kurie yra prigludę prie kūno gali išryškinti tikrai ne pačias geriausias Jūsų kūno savybes.

• Kriaušės formos. Vasaros metu išryškinus šlaunis galima gauti malonų efektą. Taip pat vertėtų vengti vulgarumo. Jokių aptemtų ar trumpų drabužių. Geriausia rinktis tamsias solidžias spalvas su ryškiomis palaidinėmis. Tai taps įdomus derinys.

• Sportiškos formos. Jeigu neturite natūraliai ryškių formų, jas galima sukurti drabužių pagalba. Geriausia rinktis prigludusius drabužius juosmens srityje, o krūtinės ir liemens srityse laisvesnes. Sandėlio nuoma gali būti puiki verslo pradžia. Prekybos miestelis „Urmas“ teikia geriausias kainas norint įsigyti sandėlį.

• Smėlio laikrodžio formos. Rinkitės ryškesnius drabužius. Būtina išryškinti liemens sritį. Vertėtų vengti bet kokių apkritusių drabužių. Geriausia išryškinti klubus ir krūtinę. Ypatingai svarbu rinktis tokius drabužius, kurie tinka tobulai. Jei turite didesnės apimties krūtinę, įsitikinkite, kad naudojatės tinkamą liemenuką.

Kad ir ką dėvite – ypač svarbu, kad orientuotumės į tai, kokiu Jūsų privalumai. Tokiu būdu, pati jausitės labiau pasitikinti, o kitiems patraukli.

Kas jei nepatekote į kategorijas?

Manote, kad esate ir kriaušė ir obuolio formos savininkė. Taip tikrai gali būti. Nesijaudinkite, kad su Jūsų kūnu kažkas ne taip. Sandėlio nuoma gali tapti puiku šansu susidėti šiuo metu nereikalingus daiktus, drabužius. Ypatingai, jei pastebėjote, kad visą šį laiką dėvėjote ne to tipo ar dydžio drabužius. Svarbu, tai pakeisti, kuo įmanoma greičiau. Juk norite jaustis patogiai ir laimingai su savo kūnu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *