madingi batai, mergina miške, mergina sukryžiavusi kojas

Kas sudaro patrauklų įvaizdį?

Patrauklus įvaizdis – tai, ko trokšta kone kiekviena moteris. Ar tai būtų darbo pokalbis, ar pasimatymas, ar tiesiog susitikimas su seniai matytomis draugėmis – visuomet norisi maloniai nustebinti ir palikti įspūdį. laimei, tai padaryti tikrai įmanoma, net jei negalite didžiuotis geru stiliaus pojūčiu. Pagal figūros tipą tinkantys drabužiai, madingi batai ir aksesuarai, tvarkinga išvaizda – tai, ko prireiks.

Viskas prasideda nuo tvarkos

Niekuomet nepaliksite gero įspūdžio, jei atrodysite kaip nevala. Akivaizdžiai neplauti plaukai (kalbame ne apie dienos ar kelių variantą, o apie tikrai akivaizdžiai blogą situaciją), netvarkingi, nešvarūs nagai, pageltę dantys, neprižiūrėta oda – dalykų, kurie gali tiesiog atgrasinti nuo bendravimo, yra tikrai daug. Laimei, jų išvengti yra be galo lengva. Nepergyvenkite dėl smulkmenų, tačiau jei turite visas galimybes išsiplauti galvą ar prieš miegą nusidildinti nagus – pirmyn.

Pasitinka pagal batus…

Na, priežodis skamba kiek kitaip, tačiau ir šiame variante yra labai daug tiesos. Jei jūsų batai nešvarūs, nuvaikščioti, išklypę ar tiesiog neaiškaus, neskoningo dizaino (pavyzdžiui, bateliai-sportbačiai), gero tikslo greičiausiai nepasieksite.

Madingi batai – tai labai geras sprendimas. Pasistenkite įsigyti tokius, kurie pasižymi elegancija, patraukliu, laikui nepavaldžiu ar mažai pavaldžiu dizainu. Viskas labai paprasta – tiesiog pasidomėkite šių metu avalynės tendencijomis ir paskirkite laiko jas atitinkančių batų paieškai. Galite tai drąsiai daryti besinaudodamos internetu – puikiai tiks ir dizaino patarimų svetainės, ir pačios elektroninės parduotuvės.

Drabužiai – be galo stiprus argumentas

Drabužiai yra vienas labiausiai į akis krintančių dalykų. Tad jiems reikia skirti ypatingo dėmesio. Žinoma, dažnai drabužius suderinti ir būna sunkiausia. Čia gali praversti ir minėtos patarimų svetainės, ir tiesiog tendencijų sekimas, ir patyrusio stilisto konsultacija. Pastarasis tikrai padės nustatyti figūros tipą, paaiškins, kokios spalvos ir modeliai jums tinka.

Visgi nepamirškite, kad rezultatas turi būti labai vientisas. Tai reiškia, kad naujieji madingi batai turi idealiai derėti prie pasirinktų drabužių, taip pat ir prie gyvenimo būdo, progos, net ir veido odos spalvos.

Jei viskuo nuosekliai ir atidžiai pasirūpinsite, teliks tik prisiderinti aksesuarus: papuošalus, skarelę, rankinę, diržą ir panašiai. O tuomet jau viską lems gera laikysena ir pasitikėjimas savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *