Style: "styleon.com"

Patarimai aprangai darbe

Oficialūs kostiumai – po truputį palieka šiuolaikinius ofisus, tačiau tai nereiškia, jog nuo šiol nebekreipsime dėmesio į tai ką vilkime darbo metu. Šiuolaikiniai „ofiso žmonės“ šiek tiek labiau išsilaisvinę iš oficialumo gniaužtų, tačiau renkasi pusiau oficialų stilių (semi – official/ casual business), kuris leidžia jaustis ir atrodyti laisviau, tačiau vis tiek – atsižvelgiant į aplinką – atrodyti tvarkingai ir pakankamai oficialiai. Apranga darbui – gali daryti daugiau įtakos nei mes kartais suprantame. Savo apranga mes signalizuojame apie savo nuotaiką, skonio pojūtį ar net požiūrį.

Jei darbuotojas vilki itin klasikinį švarką – galime teigti, jog ji galimai nori užkariauti aukštesnes pozicijas ir įrodyti savo tiesą arba ruošiasi itin rimtam susitikimui, kurio metu turės įrodyti savo kompetenciją. Yra begalės būdų, kuomet mes pasitelkdami savo aprangą, kalbėseną, gestikuliaciją – galime susikurti savo įvaizdį ir žmonėms, kurie mus mato pirmą kartą, sukelti puikų pirmąjį įspūdį. Toks veiksnys itin svarbus darbe, kuomet susitikimo metu matote žmogų pirmą kartą – tai Jūsų galimybė jį paveikti ir susikurti pozityvią nuomonę ne tik apie Jus kaip apie asmenybę, bet ir apie visą įmonę, kurią Jūs atstovaujate.

Kostiumas – kurį vilki vyras arba moteris – labai priklauso nuo detalių, kurios gali visiškai pakeisti kostiumo pobūdį. Vyrams į pagalbą atskuba sąsagos, varlytės, kaklaraiščiai, fantazijos ir kaklaraiščio smeigtukai, taip pat įvairūs aksesuarai – ženkliukai ir kiti aksesuarai. Moterims – skarelės, sagės, papuošalai. Visgi, norint atrodyti oficialiai, vertėtų rinktis minimalistinio stiliaus aksesuarus, kurie būtų prabangūs, pagaminti tik iš itin kokybiškų metalų arba kitų medžiagų. Jie turi būti vos pastebimi, tačiau kokybiški.

Jei Jūsų ofisas – kūrybinės dirbtuvės  – Jūs galite derinti ir dėvėti beveik viską. Natūralu, jog ofisas ir sportiniai drabužiainėra pati geriausia mintis, tačiau paskutiniu metu itin populiarėja oficialių drabužių ir sportinių batelių derinimas. O kas galėjo pagalvoti? Jei jūsų ofise galima viskas – pabandykite šią tendenciją pritaikyti realybėje – rinkitės itin populiarius „ Nike Air max“, „Adidas original superstar“, “New balance“, „converse“ ar kitus – Jūsų mėgstamus sportinius batelius ir išryškinkite šį kontrastą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *