pavasariniai batai, pavasaris, gėlė

Pavasariški batai moterims: kaip juos pasirinkti?

Jau likus vienam mėnesiui iki pavasario sezono, moterims prasideda džiaugsmas – gi jau kvepia pavasariu, o tai reiškia, jog reikia mesti į šoną sunkius, žieminius batus ir eiti link kažko lengvesnio ir pritaikyto naujam sezonui. Tačiau, kai parduotuvės jau užplūsta su nauja kolekcija, tampa sunku išsirinkti ties tokia galybe. Taigi kyla klausimas: Kokie turėtų būti pavasariniai batai? 

Pavasario sezono metu, pirmenybė – sportbačiams

 

Nesvarbu, ar renkatės batus internetu, ar perkate parduotuvėje, svarbiausia, jog pavasarį negalima iš karto pulti pirkti nuogas kojas atidengiančių batukų ar netgi vasariškų šlepečių. Svarbu pagalvoti, jog pavasarį vieną savaitę gali šildyti kaip vasaros viduryje, o kitą – jau gali ir sniego pasirodyti. Dėl šios priežasties, pavasariui puikiai tinka sportiniai bateliai – jie ne tik neleis sušalti kojomis užplūdus netikėtiems šalčiams, bet ir nebus su jais pernelyg karšta. Ypač puikus pasirinkimas yra aukštesnę platformą turintys batai – jie apsaugos kojas nuo vis dar iš po žiemos įšalusios žemės.

Vienas iš pasiūlymų – niekada iš mados neišeinantys pavasariniai batai: aulinukai

 

Ankstyvų pavasarį, kai dar nėra labai šilta, galima pasirinkti ir kitokio stiliaus batus – aulinius. Jau daugelį metų iš eilės jie ima didžiausio populiarumo viršūnę. Šiltesnę dieną jie ne tik puikiai tinka prie suknelės, bet ir vakare, jie nuostabiai žiūrisi prie odinės striukės. Pavasarį, itin madinga pasirinkti juos šviesesnės spalvos. Ypač gražu pasirinkti baltos, sidabrinės ar net ryškiai rožinės spalvos aulinius batus. Jie ne tik bus pavasariniai batai vaikščiojimui, bet ir viena iš pagrindinių stiliaus detalių.

Apie tai atsiliepia ir stiliaus gerbėja Ana: „Man nieko nėra žaviau už spalvotus aulinius batus. Pati esu nusipirkusi baltos spalvos su neoninėmis juostelėmis. Spalvų žaismas pavasarį turėtų būti kiekvienos merginos pagrindinis prioritetas, nes po šaltos žiemos norisi kuo daugiau švytėjimo ir spalvų. Spalvoti auliniai batai – yra mano pagrindinis pavasariškos aprangos aksesuaras“.

Taigi, renkantis pavasariškus batus, geriausia galvoti apie tai, jog reikia atsižvelgti į savo sveikatą ir nesirinkti pernelyg vasariškų batų. Be to, reikia atkreipti dėmesį į gražią išvaizdą – svarbu spalvos. Dėl šios priežasties pavasarį labiausiai tinka spalvoti sportiniai ir auliniai batai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *